Gündem

Amazon Prime Day Türkiye’de

Amazon’un Prime abonelerine özel indirimler sunduğu Amazon Prime Day etkinliğine bu yıl ilk kez Türkiye de katılacak. Üstelik ücretsiz deneme sürümünde olan Prime aboneleri de indirimden faydalanabilecekler.

Dünyanın en büyük e-ticaret firması olan Amazon, her sene düzenlediği Amazon Prime Day etkinliğini bu sene 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleştirecek ve Türkiye, bu sene ilk defa Amazon Prime Day indirimlerinin sunulmuş olduğu ülkeler içinde yer alacak.

Amazon, Prime abonelerine özel olarak meydana gelen Amazon Prime Day etkinliğinde bütün kategorilerdeki binlerce üründe birbirinden dikkat çekici indirimler sunuyor. Amazon Prime servisinin Türkiye’de kullanıma sunulmasından sadece birkaç hafta sonrasında gerçekleşecek etkinlik, Amazon Prime’ın sunduğu avantajların daha iyi anlaşılmasına da destek olabilir.

[geo-post id=”7673″ label=”Önerilen Yazı”]

[geo_alert style=”2″ color=”warning” ]Amazon Prime Day indirimlerinden faydalanmak için bir aylık ücretsiz deneme sürecini başlatabilirsiniz[/geo_alert]

amazon prime day türkiye indirim günleri

Amazon tarafınca meydana getirilen açıklamaya gore 12 Ekim’i 13 Ekim’e bağlayan gece 00:00’da başlamış olacak olan Amazon Prime Day etkinliği, 14 Ekim 23:59’da sona erecek. Amazon Prime aboneleri amazon.com.tr/primeday adresini ziyaret ederek iki gün süresince devam edecek özel indirimlere ulaşabilecekler.

Eğer Amazon Prime Day indirimlerinden yararlanmak istiyor ancak henüz Prime aboneliğine sahip değilseniz buraya tıklayarak Amazon Prime’ın 1 ay parasız deneme dönemini başlatabilir, böylece hem Amazon Prime Day indirimlerinden faydalanabilir bununla birlikte Prime servisinin sunduğu Prime GamingPrime Video gibi öteki hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

[geo-post id=”7633″ label=”Önerilen Yazı”]

Amazon Prime Day bu yıl ilk kez Türkiye’de

richard marriott

Türkiye’nin de ilk defa Amazon Prime Day indirimlerinden faydalanabilecek olması ile alakalı konuşan Amazon Türkiye Genel Müdürü Richard Marriott, “Amazon Prime ayrıcalıklı üyelik hizmetinin Türkiye lansmanından sadece haftalar sonra, Amazon Prime Day’i ilk defa Türkiye’de uygulayacak olmaktan ötürü büyük bir mutluluk duyuyoruz. İndirimler, eğlence ve alışverişin en iyi versiyonunu sunan Prime üyeliğini başlatmak için Prime Day’in senenin en iyi tarihibulunduğunu düşünüyoruz. 13 ve 14 Ekim’de gerçekleştirilecek Prime Day öncesinde üyelere özel indirimler, dünya standartlarında eğlence hizmetleri ve oldukca daha fazlası ile alakalı açıklayacağımız bilgileri öğrenmek için bizi izlemeye devam edin.” ifadelerini kullandı.

[geo_alert style=”2″ color=”danger” ]Amazon Türkiye, erken indirim kampanyası başlattı[/geo_alert]

üzerinde prime day yazılı kutu

Prime abonelerini Amazon Prime Day etkinliğine hazırlamak isteyen Amazon, pek fazla kategoride erken indirim fırsatı sunmuş durumda bu sayede Prime aboneleri moda, kulak ve hoparlör, ışıklandırma ve elektrik ekipmanları, termos gibi kategorilerde dikkat çeken indirim ve öteki fırsatlardan yararlanabiliyorlar.

Amazon’un açıklamasına bakılırsa Amazon Prime Day etkinliğini bugüne dek yalnızca ABD, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya, Singapur, Hollanda, Meksika, Lüksemburg, Japonya, İralya, Almanya, Fransa, Çin, Kanada, Belçika, Avusturya, Avustralya’daki Prime abonelerine sunulurken; bu sene listeye Türkiye ve Brezilya da eklendi.

[geo-post id=”1529″ label=”Önerilen Yazı”]

Siz 13-14 ekim tarihlerinde olacak Amzon Prime Day indirimlerinden yararlanacak mısınız? Amazon Prime Day indirimlerinden alınabilecek ürünler neler yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Bunun gibi sizi heyecanlandıracak, bilgilendirecek ve eğlendirecek yazılar, testler ve daha bir çok konuda ipuçlarını kaçırmak istemiyorsanız Bu Neymiş?‘te kalmaya devam edin. Yazılar, testler, listeler ve daha bir çok içerik Bu Neymiş?‘te!

Mert Bulut

Küçük yaşlarından beri internetin içinde olan içinizden birisi.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizi desteklemek için lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırak.