Amazon Prime Türkiye’de Hizmete Açıldı

Amazon Prime Türkiye'de kullanıma açıldıktan sonra birçok farklı soru akıllara geldi. Amazon Prime ücreti ne kadardır, Amazon Video 'da ne gibi içerikler mevcut, Amazon Prime'ın sunduğu imkanlar nelerdir gibi sorularınızın cevapları bu yazıda.

Amazon Prime Türkiye’de Hizmete Açıldı
+ - 2

Dünyanın en büyük e-ticaret pazar yeri olan Amazon 19 ülkede 150 milyonu aşkın üyeye sahip. Amazon’un dünyanın birçok farklı yerinde severek kullanılan prime özelliği şimdi Türkiye’de. Amazon’un alışveriş ve eğlence hizmetlerini tek bir çatı altında topladığı Amazon Prime, seçili şehirlerde aynı gün ve bir sonraki gün teslimat, online dizi ve film izleme gibi imkanlar sunuyor. Amazon Prime, Netflix platformuna güçlü bir rakip olarak pazarda yer almaya başlıyor. Amazon original içeriklerinin yanında birçok ünlü film ve diziye platformunda yer veriyor.

Amazon Prime aboneliği 30 günlük ücretsiz deneme süresinden sonra aylık 7.90 TL  karşılığında aboneliğinizi devam ettirebilirsiniz.

Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Amazon Prime’ı Türkiye’deki müşterilerimizin kullanımına açtığımız için mutluyuz. Amazon Türkiye’yi kullanıma açtığımızdan beri müşterilerimize hızlı teslimat hizmeti sağlayabilmek adına birçok ilerleme katettik. Amazon Prime ile birlikte İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de yaşayan kullanıcılarına aynı gün teslimat imkanı sunuyor. Ayrıca Amazon Prime, ödüllü film ve dizilere ulaşma imkanı ve oyun kanalı aboneliklerinin yanı sıra çok daha fazla ayrıcalıkları beraberinde getiriyor.” dedi

Amazon Prime, hızlı kargo ve bedava kargo hizmetiyle öne çıkan geçerli ürünlerde İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlerde aynı gün teslimat olanağı sunuyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Manisa, Bolu ve diğer 10 ildeki üyeler ise belli bir harcama kısıtlaması olmadan ertesi gün teslimat hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Önerilen Yazı
En İyi 20 Amazon Prime Dizileri

Amazon Prime’nin Sunduğu İmkanlar:

Amazon Prime üyeliği aldığınız zaman sahip olacağınız imkanlar:

Bedava ve Hızlı Kargo: Amazon Türkiye’de binlerce üründe bedava ve hızlı kargo imkanı.

Prime Video: Ödüllü film ve dizilere ulaşma imkanının yanı sıra Amazon Original filmlerinin de bulunduğu film ve dizilere Türkçe altyazılı bir şekilde ulaşma imkanı sunar.

Prime Gaming: Birçok oyuna ve oyunların oyun içi içeriklerine erişmenin yanı sıra Twitch.tv kanalı aboneliği sunar.

Özel Fırsatlar: Ünlü markaların ürünlerinde size özel indirimlere erişim imkanı.

Prime Day: Dünyada Amazon’un Prime üyelerine özel düzenlediği yılın en büyük indirim çılgınlığı Prime Day’da üyelere özel indirimlere erişim imkanı.

En iyi 20 Amazon Prime dizilerini öğrenmek için tıklayın. 

Bunun gibi ilişkilerle alakalı yazılar, testler ve daha bir çok konuda ipuçlarını kaçırmak istemiyorsanız Bu Neymiş?‘te kalmaya devam edin. Yazılar, testler, listeler ve daha bir çok içerik Bu Neymiş?‘te!

Yorum Yap