CSGO Isınmayı Kapatma Kodu Nedir?

CSGO Isınmayı Kapatma Kodu Nedir? CSGO Isınmayı Kapatma Kodu Ne İşe Yarar? CSGO Isınma Nasıl Kapanır? vb. soruların cevapları bu yazıda sizlerle.

CSGO Isınmayı Kapatma Kodu Nedir?
+ - 4

CSGO Isınmayı Kapatma Kodu Ne İşe Yarar? Counter Strike Global Offensive oynadığınız zamanlarda elinizi alıştırmak için, dereceli öncesi kendinizi ısındırmak için alıştırma moduna girmiş olabilirsiniz ya da dostlarınızla da eğlenmek istiyor olabilirsiniz. Kendi kurduğunuz oyuna girer girmez CS:GO size en başta ısınma turunu oynatır ve bu turun bitimiyle beraber normal maç başlar. Bu yazımızda sizlere CSGO ısınmayı kapatma kodu nedir, CSGO ısınmayı kapatma kodu nasıl kullanılır bunları sizlerle paylaşıyor olacağız. Aşağıdaki sizinle paylaştığımız kod sayesinde ısınmayı kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

CSGO Isınmayı Kapatma Kodu

CSGO’da ki ısınma kodları yalnızca bir adet değil. Isınma ile alakalı birden fazla kod var ancak bugün biz sizlerle yalnızca csgo ısınmayı kapatma kodunu paylaşacağız. Aşağıda paylaştığımız kodu oyunun içerisindeyken konsolu açıp konsola yazarsanız ısınma turunuz anında bitecektir ve oyuna direkt olarak başlayacaksınız. Kodu her zaman kullanabilir, her oyuna girdiğinizde ısınma turu karşınıza gelirse bu kodu yazarak sonlandırabilirsiniz.

CSGO Isınmayı Kapatma Kodu Nedir? yazısının içeriğinde ki görsel

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani tam adıyla Counter Strike Global Offensive (Counter Strike Küresel Saldırı). 2012 yılından çıkmış olan FPS türü bir oyundur. Oyunu yapan ve oyun pazarına sunan Valve isimli, eski CS oyunlarının da yapımcısı olan şirkettir ve CS:GO’yu satın almabilmeniz adına Steam isimli oyun platformundan ücretsiz bir biçimde indirebilirsiniz.

Counter Strike serisi en başlarda Half-Life oyununun bir modu olarak ortaya çıkmıştı. Oyuncuların büyük bir çoğunluğu CS modu’nı alıp indirmeye başlayınca bunu fark eden Valve şirketi, CS’nin yapım haklarını satın aldı. CS ismiyle piyasaya sürülen en son sürüm versiyon 1.6 olmuştur. Bu oyundan sonraya CS Source oyunu geldi. Source oyun motoru ile bambaşka bir noktaya evrilen oyun, oyuncular tarafından pek sevilmedi. Source faciasından sonra bunu gören Valve, CS serisinden bütün ümidini kesmişti. Ta ki son hamlesini olan CS:GO’yı yapana kadar. CS’nin yapımcı ekibi birleşip yeniden CS serisine bir oyun çıkarmaya başladılar. Ve 2015 sonrası bilgisayar oyunlarına yeni bir damga vuran, şu sıralarda hala başından kalkmayı başaramadığımız CS:GO oyununu çıkardılar.

CSGO Isınmayı Kapatma Kodu Nedir? yazısının içeriğinde ki görsel

Oyun ilk çıktığında aynı Source oyunu gibi çok fazla beğenilmedi. CS:GO ile Source’un kaderinin aynı olmasını istemeyen Valve bir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı özelliğinin gelmesi ile birlikte CS:GO oynayanlar belirli bir miktar ücret karşılığında kasa açabiliyor ve değerli silah desenlerini çıkarabiliyorlardı.

CS:GO bu yeniliğiyle birlikte anlık bir patlama yaşadı ve oyun milyonlarca oyuncuya ulaştı. Fakat büyük bir eksiklik vardı oyuncular oyunu oynadıklarında rakipleri onlardan çok daha güçlü olabiliyordu ve siz de karşıda ki düşman kadar güçlü olamıyordunuz ve oyun adil olmaktan çıkıyordu. Bir dönem de bunun üstünde çalışan, kafa yoran Valve bir çözüm yolu geliştirdi ve günümüzde ki dereceli oyun sistemini hayata geçirdi. Artık oyuncular kendi derecelerinde ki oyuncular ile mücadele edebiliyorlardı. Ve CS:GO geçtiğimiz onca senenin üzerine, aldığı birçok güncellemeden sonra günümüzde en çok oynanan oyunlar sıralamasında her daim ilk 3’te olmayı başarıyor.


Bunun gibi sizi heyecanlandıracak, bilgilendirecek ve eğlendirecek yazılar, testler ve daha bir çok konuda ipuçlarını kaçırmak istemiyorsanız Bu Neymiş?‘te kalmaya devam edin. Yazılar, testler, listeler ve daha bir çok içerik Bu Neymiş?‘te!

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. 3 sene önce

    cs go eskisi gibi ilgi görüyor mu hala?

  2. 3 sene önce

    Çok saolun başarılar

  3. Yardımınız için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.