Kimdir

Emre Gönlüşen kimdir?

Ekranların  sevilen ismi Emre Gönlüşen Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda takipçilerine üzücü haberi vermişti. Bir süredir kanser tedavisi gördüğünü belirten Gönlüşen, sağlıktan önemli hiçbir şeyin olmadığını ifade etmişti. İşte hayatını kaybeden Emre Gönlüşen’in o paylaşımı…

twitter

Emre Gönlüşen Kimdir?

gözlüklü adam

Emre Gönlüşen, yakalanmış olduğu amansız hastalığın ardından spor basınını yakından takip eden birçok sporseveri ve takipçisini derinden yaraladı. Küçük yaşlardayken atari oyunu oynarken yaptığı maç anlatımlarıyla bu mesleğe başlayan Emre Gönlüşen, alanının duayeni Ercan Taner ile aynı masada çalıştı. Peki, Emre Gönlüşen kimdir ve kaç yaşında? İşte, Emre Gönlüşen hakkında detaylı bilgiler.

Emre Gönlüşen, 22 Ekim 1978 tarihinde Adana’da gözlerini açmıştır. Adana Şehir Tiyatrosu Konservatuvarı’nda iki sene boyunca diksiyon eğitimi alan Emre Gönlüşen, tuttuğu takım olan Adanaspor maçlarını seslendirme ümidiyle, bölgesel yayıncı kuruluşun kapısını çalmıştır.

Seslendirme için onay aldıktan sonra her gün seslendirme için kanala giden Emre Gönlüşen, böylece televizyon dünyasına giriş yapmıştır. Kısa bir zamandan sonra kanalda tam zamanlı olarak işe giren Emre Gönlüşen, kurgu, montaj, haber spikerliği ve müzik-komedi gibi çeşitli programlarda yapmıştır.

Yapmış olduğu işi profesyonel olarak ilerletmek isteyen Emre Gönlüşen, o yıllarda İtalya Ligi’ni yayımlayan TV 8’e deneyimlerinden bahseden bir mail yollamıştır.

TV 8 yönetimi tarafından kanala görüşme yapmak için davet edilen Emre Gönlüşen, gider gitmez İnter Milan maçını anlatmış ve çok beğenilince işe resmen başlamıştır.

Emre Gönlüşen bu adımın ardından kariyerinin zirvesine doğru D Spor, Telesport, NTV Spor ve Bein Sports ile başarıyla devam etmiştir.

Spor sevgisi haricinde sıkı bir müzik takipçisi olan Gönlüşen, Beatles ve Rolling Stones hayranıdır.

Mert Bulut

Küçük yaşlarından beri internetin içinde olan içinizden birisi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizi desteklemek için lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırak.