İlginizi Çekebilir

Exxen Nedir? Exxen Ne Zaman Açılıyor?

Yerli dijital platform Exxen nedir, Exxen ne zaman açılacak, Exxen ne demek, yerli Netflix Exxen mi olacak gibi sorularınızın cevabı yazımızda.

Exxen Nedir? Exxen Ne Zaman Açılıyor?
+ - 0

Netflix’in tüm dünyada popüler olmasıyla dijital platformlara olan ilgide artmaya başladı. Abonelik sistemine bağlı olarak kullanıcılarına dizi ve film seyretme imkanı sağlayan Netflix’e yeni bir rakip çıkmaya hazırlanıyor. Exxen ismiyle kurulacak yeni dijital platformunun arkasında Acun Ilıcalı yer alıyor. Ilıcalı, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımla Exxen ismini duyurmuş oldu.

Sosyal medyada; Exxen dijital platformu nedir? Exxen ismi nereden geliyor? Exxen platformunda hangi tür içerikler yer alacak? gibi sorular gelmeye başladı. Exen hakkında merak edilen detayları sizler için araştırdık. İşte Exxen hakkında tüm detaylar…

Exxen Nedir?

Exxen Nedir? Exxen, Acun Ilıcalı’nın kısa bir süre önce duyurduğu dijital yayın platformudur. Daha önce Netflix’e denk bir proje hazırladığını söyleyen Ilıcalı’nın açıklamasına göre, yeni platformun içeriği çoğunlukla yarışma formatlarından oluşacak.

Exxen Ne Demek?

Yeni platformun ismini  ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ programının da ismini koyan Ali Taran oldu. Reklamcı Ali Taran’ın önerisiyle Exxenismini alan platformun isminin anlamının ne olduğu henüz bilinmiyor. Ancak magazin kulislerinde Exxen isminin yarışma formatlarının içinde sıklıkla kullanılacağı konuşuluyor. Aynı zamanda platformda belgeseller de bulunacak

Exxen Ne Zaman Açılacak?

Exxen’in duyurulmasından sonra diz ve film severlerin gözleri Exxen ne zaman faaliyete geçecek sorusunun cevabına çevrildi. Exxen’in başlama tarihi henüz kesin değilken; Acun Ilıcalı sosyal medyada ‘yakında beraberiz’ açıklaması yaptı.

Acun Ilıcalı Instagram sayfasından platformun duyurusunu yaptı.

https://www.instagram.com/p/CFg3e2mlu3E/?utm_source=ig_web_copy_link

Instagram duyurusu yapılan platform hakkında ise henüz ne zaman başlayacağına dair bir bilgi paylaşılmadı.


Bunun gibi sizi heyecanlandıracak, bilgilendirecek ve eğlendirecek yazılar, testler ve daha bir çok konuda ipuçlarını kaçırmak istemiyorsanız Bu Neymiş?‘te kalmaya devam edin. Yazılar, testler, listeler ve daha bir çok içerik Bu Neymiş?‘te!

Yorum Yap