Bu Neymiş Hakkımızda Bölümü Görseli

Sosyal içerik platformu; 1 Mart 2020 tarihinde 4 üniversiteli genç tarafından kurulan; internet üzerinde eğlenceli bir arşiv oluşturmayı hedefleyen buneymis.net aklınıza takılan, kafanızı kurcalayan, cevabını merak ettiğiniz soruların cevabı olmak için çaba sarf eden bir sosyal içerik platformudur. Bu Neymiş’te nedir ve kimdir gibi bilgilendirici kategorilerin yanı sıra test, listeler gibi eğlendirici kategoriler de bulunmakta. Bu kategorilerin içerisinde ki içerikler akılda kalıcılığı arttırmak için video, görsel ve makaleler ile desteklenmektedir.

Bu Neymiş, merak ettiğiniz birçok konu ile ilgili bilgileri “buneymis.net” üzerinden siz değerli ziyaretçileri ile buluşturuyor. Merak etmek insanın en güçlü içgüdülerinden bir tanesi bu merakın sonucuna ulaşabilmek, merak edilen bilgiyi teyit edebilmek ise oldukça zor. İnternet dipsiz bir çukur ve bu çukurda doğru bilgiye ulaşabilmek için harcanan zaman oldukça fazla. Bazen harcanan zaman sizi doğru bilgiye ulaştırırken, bazense harcadığınız zamana bile değmeyecek yalan yanlış bilgilere ulaşmanız olası. Bu Neymiş olarak ulaşmak istediğiniz bilgiye direkt olarak kapı aralıyor, en doğru en güvenilir şekilde size bu bilgileri servis ediyoruz.

Bize sormak istediğiniz soru olursa bize ulaşabileceğiniz adresimiz:

[email protected] – (Kurumsal İletişim Adresi)


EN:

Bu Neymiş About Us image

Founded on March 1, 2020 by 4 university students; aiming to create a fun archive on the internet, buneymis.net is a social content platform that sticks to your mind, makes your mind, and tries to be the answer to the questions you are wondering. In addition to informative categories such as what and who is in Bu Neymiş, there are also entertaining categories such as tests and lists. The content within these categories is supported by videos, images and articles to increase catchyness.

Bu Neymiş brings you information about many topics you are curious about through “buneymis.net”. To wonder is one of the strongest instincts of man, it is difficult to reach the result of this curiosity and to confirm the curious information. The internet is a bottomless pit, and the time spent on accessing the correct information in this pit is huge. Sometimes the time spent conveying you to the correct information, and sometimes it is possible to reach false information that will not even be worth the time you spend. We open the door to the information you want to reach, and we serve this information to you in the most accurate and reliable way.

If you have a question you want to ask us, you can reach us at:

 [email protected] – (Corporate Contact Address)