İlginizi Çekebilir

LoLe Ne Kadar Yatırdım? LoLe Kaç Para Yatırdım 2022?

League of Legends için ne kadar para harcama yaptığınızı öğrenmek ister misiniz? Detaylar içeriğimizde.

LoLe Ne Kadar Yatırdım? LoLe Kaç Para Yatırdım 2022?
+ - 0

Google’da bilgisayarda oynanabilecek en iyi ücretsiz oyunlar diye bir arama yapsanız neredeyse her listede karşınıza çıkacak birkaç oyundan bir tanesi de League of Legends. Özellikle MOBA severler ve rekabetçi ruhunu oyunlara da yansıtmak isteyenlerin tercih ettiği oyunların en başında gelen League of Legends, ücretsiz olmasının yanı sıra oyuncularına oyun içi marketinde birçok satın alınabilir içerik sunuyor.

Her ne kadar oynaması ücretsiz olsa bile marketinde bulunan binlerce satın alınabilir içeriğiyle birlikte, oyuncularının da bol bol harcama yaptığı League of Legends en çok para harcanan oyunlar sıralamasında da üst sıralarda yer alıyor.

27 Ekim 2009’dan bu yana oyun severlerin severek oynadığı League of Legends’da bu zaman kadar oynamış oyuncuların aklına şu gibi sorular zaman zaman geliyor: Lole ne kadar yatırdım? Lole kaç para yatırdım?

Bu yazımızda League of Legends oynayan oyuncuların “Lole ne kadar yatırdım?” sorusuna cevap verecek olan bir Riot Games hizmetinden bahsedeceğiz.

lole ne kadar yatırdım yazısının 1. görseli


LoLe Ne Kadar Yatırdım?

Riot Games’in devreye soktuğu yeni hizmetiyle birlikte artık birkaç tık ile League of Legends’a ne kadar para yatırdığımızı görebiliyoruz. Zaten bunun öncesinde de farklı farklı siteler sayesinde LoLe kaç para yatırdım sorgulamasını yapabiliyorduk. Ancak bu tarz farklı siteler bize net sonucu veremiyor, daha çok ortalama bir tahmin doğrultusunda bize harcama miktarımızı söyleyebiliyordu. Bu sebeple oyunu ilk oynamaya başladığımız andan itibaren LoL hesabıma ne kadar yardım sorusunun cevabını %100 alamıyorduk.

League of Legends oyununun yapımcısı olan Riot Games ise oyuncularının sürekli olarak internette yaptığı “Lole ne kadar yatırdım?” vb. sorularını dikkate alarak Riot Destek sitesi üzerinden tam anlamıyla yaptığınız harcamayı öğrenebileceğiniz bir hizmeti oyuncularına sundu.

LoLe ne kadar yatırdım sorusunun cevabını bulmak için yapmanız gerekenler;

  1. Riot Games’in kendi sitesinde paylaştığı adrese buraya tıklayarak gidiyoruz.
  2. Sayfaya gittikten sonra, sayfanın ortasında bulundan “Giriş Yap” butonuna tıklayıp ne kadar harcama yaptığınızı öğrenmek istediğiniz Riot hesabına giriş yapıyoruz.
  3. Giriş yaptıktan sonra, yeniden sayfanın ortasında karşımıza gelen “Göster Bakalım” butonuna tıklıyoruz.
  4. Bu işlemden sonra giriş yaptığınız hesapla ne kadar yarcama yaptığınızın bilgisi karşınıza gelecektir.

lole ne kadar yatırdım yazısının 2. görseli


Karşınıza çıkan miktar yalnızca oynadığınız sunucuda yaptığınız harcamaların toplamıdır. Eğer TR server’ına başka bir server’dan geçiş yaptıysanız geçiş yaptığınız server’da yaptığınız harcamalar bu miktara dahil edilmemektedir.

Siz ne kadar harcama yapmışsınız, yaptığınız harcama miktarını görünce nasıl hissettiniz bunları yorum kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Lole ne kadar yatrıdım? Lole kaç para yatırdım? gibi sizi bilgilendirecek yazılar, testler ve daha bir çok konuda ipuçlarını kaçırmak istemiyorsanız Bu Neymiş?‘i takip etmeye devam edin. Yazılar, testler, listeler ve daha bir çok içerik Bu Neymiş?‘te!

Yorum Yap