Mining City Nedir? Mining City Şikayet, Mining City Güvenilir mi?

Mining City Nedir, Mining City Güvenilir mi, Miining City Paketleri vb. konular hakkında detaylı bilgiler bu yazıda sizlerle...

Mining City Nedir? Mining City Şikayet, Mining City Güvenilir mi?
+ - 4

buneymis.net google news

Bugün ki konu dünyanın en kıymetli para birimlerinden birisi olan Bitcoin ve Bitcoin’in üretilmesiyle alakalı olacak. Bitcoin üretmenin başka bir deyişle “mining” yapmanın da birden farklı yöntemi bulunmakta. Fakat bu kısımda sizler için en basit olanı göstermek istiyoruz. Bu basit yöntemlerden bir tanesi olan Mining City’yi bu yazıda birlikte inceleyeceğiz. Mining City Nedir? Mining City Güvenilir mi? gelin bu yazıda detaylıca bakalım.

Şayet evinizde veya çalışmakta olduğunuz iş yerinizde madencilik için bulunması gereken ekipman, elektrik fiyatları ve öbür zor aşamalar ile uğraşmak istemiyorsanız madencilik yapmanın başka bir seçeneği daha var o da, Cloud Mining başka bir deyişle Bulut Madencilik sistemi. Kripto para madenciliği yapan güçlü ve güvenilir işletmelerden Bitcoin üretimi yapan makineyi kiralayarak madencilik yapabiliyorsunuz.

Cloud Mining Nasıl Yapılır?

Makine kiralamak için öncelikle ciddi bir piyasa araştırması yapıyorsunuz. Bu araştırmada en çok dikkat etmemiz gerekenler: Ekipmanların marka modeli, üretim verimi, alt yapı gücü, işletmenin kurumsal olması ve güvenilirliği. Bu dört unsuru dikkatlice inceleyip sunulan bilgilerden tatmin oldu isek o firmadan makine kiralaması yapabiliriz. Piyasa da bu biçimde hizmet veren birden fazla işletme bulunmakta. Kiralama hizmetlerini ücretlendirmesi ise her işletmede farklılık göstermektedir. Kiralama bedelleri yaklaşık olarak 250$, 500$ ve katlarına denk geliyor. Kiralama süresi olarak ise 12 ay, 24 ay, 36 ay gibi alternatifler sunulmakta. Bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ödeme usulü olarak ise genelde Bitcoin kullanılmaktadır.

Mining City Nedir?

Mining City, güçleri bir arada toplamak ve Bitcoin üretimi yapmak isteyen kişileri bir araya getiren bir oluşumdur. 2018 Haziran ayında Kıbrıs’ta Polonyalı bir girişimci tarafından kurulmuştur. Mining City’nin Bitcoin üreütimi yaptığı tesisler, dünyada elektriğin en ucuz olduğu 4. ülke olan Kazakistan’dadır. Mining City; Kurmuş olduğu Bulut Madencilik sistemiyle bizlere teknik bilgimiz olmasa dahi Bitcoin üretim imkânı sunmaktadır.

Mining City şirketinin logosunun bulunduğu görsel

Bitcoin, blockchain teknolojisinin dinamik gelişiminin arkasında harekete geçirici güç olan dijital para ünitesidir ve bir çok insan küresel finansın geleceği olacağına inanmaktadır. Bitcoin elde etme sürecine madencilik denir. Mining City yatırımcıların dijital para ünitesi çıkarabileceği ve aynı zamanda madencilik yapmak isteyen öbür insanlarla ağını genişlete bildiği bir projedir. Kısaca bizlere “Biz madencilik için güç sağlar, teknoloji ve bakımı hallederiz, size Bitcoin ödülünü almak kalır!” diyor.

Bitcoin Nereden Çıkarılıyor?

Kağıt paralarda, devlet paranın ne zaman basılacağı ve dağıtılacağı ile ilgili kararı verir. Bitcoin’in merkezi bir yönetimi yoktur. Merkezsizleştirilmiştir, özgür ve kolayca erişilebilir bir paradır.

Bitcoin satın alabilirsiniz ama aynı zamanda üretebilirsiniz de. Madenciler, matematik problemlerini çözmek için özel yazılımlar kullanmakta olan özelleştirilmiş bilgisayarlar ile, her bir bloğu çözmelerine karşılık muhakkak bir miktarda bitcoin alır. Bu, bitcoin üretmek için kolayca kurgulanmış bir stratejidr zira aynı zamanda daha fazla insanın madencilik yapmasını da teşvik eder. İlaveten, İlaveten, Bitcoin madencileri harekâtları onaylayarak Bitcoin ağının güvende yakalanmasına takviyeci olurlar. Madencilik, Bitcoin ağını sürekli, tehlikesiz ve emniyet içinde yakalamanın ehemmiyetli ve dağılmaz bir parçasıdır.

Mining City'nin bitcoin döngüsünü temsil eden görsel

Sizlerde mining city gibi cloud mining firmalarının kiralama seçeneklerinden birini seçerek, belirli bir oranda ve belirli bir hızda bitcoin çıkarmanıza imkan sağlayan hızı/gücü tedarik edebilirsiniz. Hız, madencilik yapılacak olan bilgisayarların özelliklerine bağlıdır. Faaliyetleriniz için her zaman en yeni ekipmanı sağlamak için çabalamalısınız, bu nedenle mevcut olan en hızlı bilgisayar gücünü sağlamak ve böylece madencilik sürecini geliştirmek için elinizden geleni yapmalısınız. Ayrıca Mining City Madenciliğin yanı sıra sadece madencilikten elde edilen geliri desteklemek için bir öneri/tavsiye planı da sunuyor. Mining City Web sayfasından tavsiye kazancı olan marketing plan hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu sağlam alt yapı dünyanın en sağlam partnerlerinin birlikteliği ile oluştu; Btc.com ve Minebest.com gibi…

 

Sorumluluk Reddi: Bu makale (Mining City Nedir?) bir tanıtım yazısıdır. Buneymis.net, yukarıda yer alan bilgilerden ve tanıtım yazısında ismi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Buneymis.net, tanıtım yazısında (Mining City Nedir?) ismi geçen firmayla ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.


Mining City nedir? gibi sizi bilgilendirecek yazılar, testler ve daha bir çok konuda ipuçlarını kaçırmak istemiyorsanız Bu Neymiş?‘te kalmaya devam edin. Yazılar, testler, listeler ve daha bir çok içerik Bu Neymiş?‘te!

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Bilgilendik

  2. Değerli içerik için teşekkürler. Bilgilendik

  3. Güzel bir yazıya benziyor. Detaylı bir rehber olmuş. İhtiyacım olan tüm bilgileri öğrendim teşekkür ederim.

  4. daha uzun yazssanız okumaya doyamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.