Netflix Party Nedir? Nasıl Kullanılır?

Netflix Party Nedir? Nasıl Kullanılır? yazısıyla birlikte; Netflix Party nedir, Netflix Party nasıl kullanılır, Netflix nedir nasıl kullanılır, birlikte netflix izleme yöntemi netflix party, film netflix, netflix film listesi vb sorularınızın cevabı bu yazıda sizlerle.

Netflix Party Nedir? Nasıl Kullanılır?
+ - 7

Hepimiz Corona virüsü sebebiyle evlerimizden dışarı çıkmıyoruz. Bu süreçte bir çoğumuzun izlemediği dizi veya film kalmayacak. Ancak tek başına izlemekten sıkılanlar olduğunun da farkındayım.

Bu yazımı okuduktan sonra artık sevdiğiniz, izlemek istediğiniz dizileri veya filmleri tek başınıza izlemek zorunda değilsiniz. Çünkü bu yazımda size Netflix’in sunmuş olduğu harika bir özellikten bahsedeceğim.

Netflix Nedir ?

Netflix internet üzerinden birçok diziyi veya filmi izlemenize olanak sağlayan bir platformdur. Sürekli güncelenen ve gelişen bir arşive sahip olan Netflix, aradağınızda kolaylıkla bulabileceğiniz birçok içeriği içerisinde barındırıyor.

Aylık üyelik sistemi üzerinden çalışan Netflix, 3 farklı ödeme yöntemini kullanıcılarına sunuyor. Bu sistemlerden herhangi birini tercih edip, istediğiniz kadar arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Ancak burada önemli olan bir nokta var. Bu üyeliklerin en düşük paketi olan temel pakette aynı anda yalnızca 1 ekranda izlemenize izin verirken orta paket olan standart pakette aynı anda 2 ekranda izleyebiliyorsunuz. Özel paket olan ve aynı zamanda en pahalı paket olan pakette ise 4 ekranda aynı anda izleme imkanı bulunuyor. Bunları göz önüne alarak dilediğiniz paketi size en uygun olacak şekilde seçebilirsiniz.

Netflix Party Nedir? Nasıl Kullanırım?

Netflix party nedir? Netflix Party, sevdiklerinizle aynı anda Netflix üzerinden seçtiğiniz diziyi, filmi, belgeseli birlikte izleyebilmenizi sağlayan bir Google Chrome eklentisidir.

3 Adımda Netflix Party Kurulumu

1) Öncelikle Netflix Party özelliğini kullanmanız için bir Netflix hesabı açmanız gerekiyor. Netflix hesabı açmak için buraya tıklayınız. Netflix hesabınız zaten varsa sonraki adıma geçelim.

2) Burada önemli olan adım Google Chrome tarayıcısının bilgisayarınızda bulunması. Eğer bilgisayarınızda Google Chrome tarayıcısı bulunmuyorsa yüklemek için buraya tıklayınız. Google Chrome tarayıcısınıda yüklediyseniz sıradaki adıma geçebiliriz.

3) Şimdi Google Chrome tarayıcımıza eklenti yüklememiz gerekiyor. Gerekli eklentiyi eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu eklentiyi de kurunca geriye fazla bir adım kalmıyor. Şimdi yapmanız gereken son adımlardan biriside hangi diziyi veya filmi izlemek istediğinize karar vermek. Son olarak ise ve belki en önemli karar seçtiğiniz, izlemek istediğiniz diziyi veya filmi kiminle izlemek istediğiniz. Bu arada şunu da eklemek gerekiyor; aynı anda izlediğiniz kişiyle yanda bulunan mesaj ekranından anlık olarak mesajlaşabiliyorsunuz.

Şimdi geriye dizinizi açıp arkanıza yaslanarak keyifle izlemek kalıyor. İyi seyirler.


Bunun gibi sizi heyecanlandıracak, bilgilendirecek ve eğlendirecek yazılar, testler ve daha bir çok konuda ipuçlarını kaçırmak istemiyorsanız Bu Neymiş?‘te kalmaya devam edin. Yazılar, testler, listeler ve daha bir çok içerik Bu Neymiş?‘te!

Yorum Yap

Yorumlar (7)

Popüler Yorumlar
  1. Güzel yazıları var tebrik ederim seni :)

  2. 3 sene önce

    İlk defa gördüm bu özelliği. Denemekte fayda var

Yapılan Yorumlar
  1. Netflix neredeyse kendine bağımlı hale getirdi bizi.

  2. 3 sene önce

    İlk defa gördüm bu özelliği. Denemekte fayda var

  3. Harika yazı olmuş hemen deneyeceğim teşekkürler

  4. Güzel yazıları var tebrik ederim seni :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.