Konu Dışı

Türkiye Rapçisini Arıyor Jüri Üyeleri Kimler?

Türkiye’nin en büyük format üreticisi Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması TV8 ekranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Büyük heyecan uyandıran yarışma hakkında detaylı açıklamalar henüz yapılmadı. Ancak izleyiciler ve yarışmaya katılacak kişilerin aklında bir çok soru oluşmaya başladı; Türkiye Rapçisini Arıyor ne zaman başlayacak, Türkiye Rapçisini Arıyor nedir ve Türkiye Rapçisini Arıyor jüri üyeleri kimlerdir soruları sosyal medyada dolaşmaya başladı.

Acun Medya’nın “Master Chef Türkiye, O Ses Türkiye ve Survivor Türkiye ” gibi reytinglerde zirvede olan yarışmalarından sonra yeni yarışma programı Türkiye Rapçisini Arıyor projesinin başarısı için yoğun bir efor sarf ediyor.

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasına başvurmak için tıklayın. 

[geo_alert style=”2″ color=”info” ]Türkiye Rapçisini Arıyor Jüri Üyeleri Kimler?[/geo_alert]

Ceza ve Sagopa Kajmer görseli.

Yakında Tv8’de ekranlarla buluşacak olan Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasının başvuruları başladı. Sosyal medyada da büyük ses getiren yarışmanın jüri üyeleri merak konusu oldu.

Acun Medya tarafından jüriler hakkında resmi bir açıklama hala yapılmazken, Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasının jüri koltuğunda Ceza ve Sagopa Kajmer’in oturacağı iddia edildi. Bu iddia iki rapçinin hayranları tarafından büyük bir mutluluk uyandırdı.

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasının başvuruları açıldıktan kısa bir süre önce gerçekleştirilen Acun Ilıcalı ve Ceza buluşması akıllara Ceza’nın yarışmada jüri olacağı düşüncelerini getirdi.


Türkiye Rapçisini Arıyor Nedir?

Ritim ve söz, müzik ve ses işte rap! Sözünüze ve sesinize güveniyorsanız gelin kendinizi gösterin! Sahne sizin, istediğiniz gibi söyleyin. En iyi olduğunuzu Türkiye’ye ispat edin. Tamamen özgürsünüz, hikayenizi sözlere dökün yeteneğinizi herkes görsün gibi motive edici sözlerle yayımlanan tanıtım filmiyle birlikte adını ilk kez duyduğumuz Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın. 

[geo-post id=”8003″ label=”Önerilen Yazı”]

Türkiye Rapçisini Arıyor Ne Zaman Başlıyor?

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması TV8 ekranlarında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması Türkiye’de bir ilk olarak yayınlanıyor olacak. Daha öncesinde şarkı yarışmaları televizyon kanallarında sıkça yayınlanmış olsa da rap şarkısı üstüne ilk kez bir yarışma programı izliyor olacağız. Yarışmanın ne zaman başlayacağına dair daha fazla bilgi almak için tıklayın.

[geo-post id=”7972″ label=”Önerilen Yazı”]

Acuuncom instagram adresinden yarışmanın tanıtım videosu yayınlandı.

https://www.instagram.com/p/CFc1EC_H-oo/?utm_source=ig_web_copy_link


Bunun gibi sizi heyecanlandıracak, bilgilendirecek ve eğlendirecek yazılar, testler ve daha bir çok konuda ipuçlarını kaçırmak istemiyorsanız Bu Neymiş?‘te kalmaya devam edin. Yazılar, testler, listeler ve daha bir çok içerik Bu Neymiş?‘te!

 

Cem Arslan

Yeni şeyler öğrenmeyi seven, girişimcilik ruhunu taşıyan genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizi desteklemek için lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırak.