Konu Dışı

Türkiye Rapçisini Arıyor Ne Zaman Başlayacak?

Tv8 ekranlarından bir yeni yarışma haberi daha geldi. Türkiye Rapçisini Arıyor adlı yarışmaya başvurular başlarken daha yarışmayla ilgili detaylar açıklanmadı. Acun Medya tarafınca hazırlanan yarışma reytinglerde iyi sonuçlar alacak mı almayacak mı şimdiden merakla beklenmeye başlandı. Yarışma duyurulduktan sonra izleyicilerin ve katılmak isteyenlerin aklında ise Türkiye Rapçisini Arıyor ne zaman başlayacak sorusu dolaşmaya başladı.

Bildiğiniz gibi ekrana getirdiği ‘Master Chef Türkiye’, ‘O Ses Türkiye’ ve ‘Survivor Türkiye’ şeklinde yarışmalarla adından oldukça fazla söz ettiren Tv8 şu sıralarda bir rap yarışması için kolları sıvadı. Yarışmaya şimdiden videolu başvuru yapabilirsiniz.

Türkiye Rapçisini Arıyor Ne Zaman Başlıyor


Türkiye Rapçisini Arıyor Nedir?

Adından da anlaşıldığı üzere Türkiye’nin en iyi rapçisini bulmak amacıyla yola çıkan yarışmanın yapımcılığını daha önce “Master Chef Türkiye, O Ses Türkiye ve Survivor Türkiye” gibi yarışmaları yapan yine Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya üstleniyor.

O Ses Türkiye ile birçok rap sanatçısının tanınmasını sağlayan Acun Ilıcalı yeni formatı olan Türkiye Rapçisini Arıyor ile birlikte rap müziğine gönül veren yeni sanatçıları ortaya çıkarıp tanınmasını sağlayarak onlara büyük bir imkan tanıyacak.

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye Rapçisini Arıyor Nedir? yazısına giderek daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

[geo-post id=”8003″ label=”Önerilen Yazı”]

Türkiye Rapçisini Arıyor Jüri Üyeleri Kimler?

Yakında Tv8’de ekranlarla buluşacak olan Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasının başvuruları başladı. Sosyal medyada da büyük ses getiren yarışmanın jüri üyeleri merak konusu oldu.

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasının jüri koltuğunda 2 büyük rapçinin oturacağı iddia edildi. Bu iddia iki rapçinin hayranları tarafından büyük bir mutluluk uyandırdı.

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasının jüri üyesi olması konusunda konuşulan 2 büyük rapçinin kim olduğuna dair daha fazla bilgi almak için Türkiye Rapçisini Arıyor Jüri Üyeleri Kimler? yazısına giderek jüri üyelerinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

[geo-post id=”7976″ label=”Önerilen Yazı”]

Türkiye Rapçisini Arıyor Ne Zaman Başlıyor?

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması TV8 ekranlarında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması Türkiye’de bir ilk olarak yayınlanıyor olacak. Daha öncesinde şarkı yarışmaları televizyon kanallarında sıkça yayınlanmış olsa da rap şarkısı üstüne ilk kez bir yarışma programı izliyor olacağız.

Ülke genelinde seçmelerine yavaştan başlanan Türkiye Rapçisini Arıyor, seçme işlemlerinin tamamlanmasının ardından stüdyoda ilk yayınını gerçekleştirecek. Peki, Türkiye Rapçisini Arıyor Ne Zaman başlayacak?

Bildiğiniz gibi O Ses Türkiye yarışmasına Türkçe Rap’te tanınmış isimlerden Joker, Tepki, Tankurt Manas ve Zeo Jaweed katılmıştı. Bunun yanı sıra çok fazla tanınmamış fakat rap yaparak O Ses Türkiye’de ününü katlamış yarışmacılarda oldu. Tahribad-ı İsyan, Murda gibi bilindik isimlerse özel konuk olarak O Ses Türkiye’ye davet edilmiş ve büyük bir ilgi uyandırmıştı.

Bu ilgiyi karşılıksız bırakmak istemeyen Acun Medya ekibi şimdilerde ise hali hazırda rap yapan ya da rap yapmaya yeni başlamış isimlerin keşfedilmesini sağlayacak yarışma olan Türkiye Rapçisini Arıyor’u duyurdu.

Yarışmanın tanıtım videosu 23 Eylül 2020 tarihinde Acuuncom instagram adresinden paylaşıldı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Tamamen özgürsünüz! Hikayenizi sözlere dökün, yeteneğinizi herkes görsün… Başvurmak için; www.tv8basvuru.com

Acunn.Com (@acunncom)’in paylaştığı bir gönderi ()

Instagram’dan tanıtımı yapılan yarışma hakkında ise henüz Acun Medya tarafından yarışmanın ne zaman başlayacağına dair bir bilgi paylaşılmadı.


Türkiye Rapçisini Arıyor’a Nasıl Başvurulur?

Yarışmanın başvuru formu şuanda acun medya internet sitesinde yayınlanmış durumda. Eskiden diğer yarışma programlarında uygulanan, belirli mekanlara gidip katılınan seçmeler Covid-19 nedeniyle Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasında videolu başvuru şeklinde olacak. Başvuru formuna ulaşmak için Buraya Tıklayarak yarışma için başvurunuzu yapabilirsiniz.


Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması hakkında daha fazla bilgi edinmek için Bu Neymiş‘i takip etmeyi unutmayın. Güncel olarak paylaşılan bilgiler ve haberler Bu Neymiş‘te sizlerle paylaşılıyor olacak.

Mete Berk Çelik

Çok küçük yaşlarda bilgisayarla tanışmış ve tanıştığı andan itibaren internet platformunda fark yaratmaya çalışan genç, dinamik ve bir o kadar çaylak blogger.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizi desteklemek için lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırak.