Nedir

Türkiye Rapçisini Arıyor Nedir?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv8 kanalından yeni bir proje daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Türkiye Rapçisini Arıyor adında olacak yarışmanın başvuruları başladı.

Başvuru yaparken ad soyad gibi klasik bilgilerin yanı sıra yaşamış olduğunuz ülke, büyüdüğünüz semt, kullanmış olduğunuz sosyal medya adresleri, varsa twitch veya youtube kanal linkiniz, daha önce sahne tecrübenizin olup olmadığı gibi bilgiler ve daha önce albüm çıkarttınız mı, neden Hip-hop müziğini tercih ediyorsunuz, hangi tür rap ile ilgileniyorsunuz, en sevdiğiniz Türk rap şarkıcı, en sevdiğiniz yabancı rap şarkıcı, çalabildiğiniz enstrümanlar gibi sorular soruluyor.

[geo-post id=”7972″ label=”Önerilen Yazı”]

Bütün bunlara ek olarak da Tv8/ Acun Medya yarışma başvuru taahhütnamesi, aydınlatma metni, yarışmaya ilişkin bilgilerin işlenmesine dair muvafakatname ve mali hak devir beyanı gibi uzun metinleri okuyup anladığınızı onaylamalısınız.


Sagopa Kajmer, Acun Ilıcalı ve Ceza


Adından da anlaşıldığı üzere Türkiye’nin en iyi rapçisini bulmak amacıyla yola çıkan yarışmanın yapımcılığını daha önce “Master Chef Türkiye, O Ses Türkiye ve Survivor Türkiye” gibi yarışmaları yapan yine Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya üstleniyor.

O Ses Türkiye ile birçok rap sanatçısının tanınmasını sağlayan Acun Ilıcalı yeni formatı olan Türkiye Rapçisini Arıyor ile birlikte rap müziğine gönül veren yeni sanatçıları ortaya çıkarıp tanınmasını sağlayarak onlara büyük bir imkan tanıyacak.

[geo-post id=”7976″ label=”Önerilen Yazı”]

Ritim ve söz, müzik ve ses işte rap! Sözünüze ve sesinize güveniyorsanız gelin kendinizi gösterin! Sahne sizin, istediğiniz gibi söyleyin. En iyi olduğunuzu Türkiye’ye ispat edin. Tamamen özgürsünüz, hikayenizi sözlere dökün yeteneğinizi herkes görsün gibi motive edici sözlerle yayımlanan tanıtım filmiyle birlikte adını ilk kez duyduğumuz Türkiye Rapçisini Arıyor‘a başvurularınızı yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Acunn.com üzerinden yayımlanmış olan reklam filmini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Türkiye Rapçisini Arıyor Ne Zaman Başlıyor?

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması TV8 ekranlarında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması Türkiye’de bir ilk olarak yayınlanıyor olacak. Daha öncesinde şarkı yarışmaları televizyon kanallarında sıkça yayınlanmış olsa da rap şarkısı üstüne ilk kez bir yarışma programı izliyor olacağız. Yarışmanın ne zaman başlayacağını dair detayları öğrenmek için buraya tıklayınız.


Türkiye  Rapçisini Arıyor Jüri Üyeleri Kimler?

Yakında Tv8’de ekranlarla buluşacak olan Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasının başvuruları başladı. Sosyal medyada da büyük ses getiren yarışmanın jüri üyeleri merak konusu oldu. Acun Ilıcalı’nın yakın zamanda görüşmüş olduğu isimler üzerinden yorumlar yapılan jüri koltuğunda oturacak aday isimleri öğrenmek için buraya tıklayınız.


Bunun gibi sizi heyecanlandıracak, bilgilendirecek ve eğlendirecek yazılar, testler ve daha bir çok konuda ipuçlarını kaçırmak istemiyorsanız Bu Neymiş?‘te kalmaya devam edin. Yazılar, testler, listeler ve daha bir çok içerik Bu Neymiş?‘te!

Mert Bulut

Küçük yaşlarından beri internetin içinde olan içinizden birisi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizi desteklemek için lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırak.