İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konu Dışı
  3. Türkiye Rapçisini Arıyor Yarışması Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Rapçisini Arıyor Yarışması Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Rapçisini Arıyor Yarışması Başvurusu Nasıl Yapılır?, TV8 Türkiye Rapçisini Arıyor, TV8 Türkiye Rapçisini Arıyor jüri üyeleri kimlerdir, TV8 Türkiye Rapçisini Arıyor jürileri kimdir vb. soruların cevabı bu yazıda sizlerle.

Türkiye Rapçisini Arıyor Yarışması Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması başvurusu nasıl yapılır? Acun Medya TV8 ekranlarında başlamış olacak olan ‘yeni müsabaka programı Türkiye Rapçisini Arıyor’u duyurdu. Yarışamaya iyi mi başvurulacağı merak mevzusu oldu. Peki Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasına iyi mi müracaat yapılır? İşte detaylar.

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasına nasıl başvuru yapılır? Türkiye’nin en oldukça izlenen ilk ve tek eğlence içerikli kanalı TV 8’de Türkiye Rapçisini Arıyor isminde bir müsabaka programı ekrana gelecek. Acun Medya TV8 ekranlarında başlamış olacak olan ‘yeni müsabaka programı Türkiye Rapçisini Arıyor’u duyurdu. Yarışamaya iyi mi müracaat yapılacağı katılmak isteyen kişiler tarafınca merak mevzusu oldu. Peki Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasına iyi mi müracaat yapılır? Ayrıntılar haberimizde…

Önerilen Yazı
Türkiye Rapçisini Arıyor Jüri Üyeleri Kimler?

 

en iyi olduğunuzu türkiye'ye ispat edin yazılı bir görsel


Türkiye Rapçisini Arıyor Yarışması Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acun Medya TV8’de yayınlanancak yeni müsabaka programı Türkiye Rapçisini Arıyor’u duyurdu. Rap müzik temasıyla başlamış olacak yeni program Türkiye Rapçisini Arıyor için başvurular alınmaya başlandı.

Türkiye Rapçisini Arıyor programına ilikişkin hemen hemen bir detaya yer verilmese de jüri üyelerinin kimlerden oluşacağı şimdiden merak mevzusu oldu. Rap müzik yarışmasının yakında TV8 ekranlarında başlamış olacak.

Acun Ilıcalı daha ilkin verdiği bir röportajda ”Rap formatında bir müsabaka programı gelecek mi?” sorusunu şu laflarla yanıtlamıştı:

”Yok o basit değil. O Ses Türkiye’de olur da, ancak rap olmaz. Bir tek rap yaparsak onun karşılığını alamayız. Bir tek rapçilerin olduğu bir şey, öteki insanları soyutluyor.”

Önerilen Yazı
Türkiye Rapçisini Arıyor Nedir?

TV8 Basvuru’dan TV8’de yer edinen bütün müsabaka programları için müracaat yapılabilmektedir.

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasının logosunun altında bulunan “Başvuru yap” ya da “Videolu müracaat yap” butonlarına basarak müracaat formunu doldurabilirsiniz. Covid-19 nedeni ile ancak videolu başvuruların değerlendirilmeye alınacağının belirtildiği sitede program ile alakalı detaylar paylaşılmadı.

Yarışmaya ilişik hemen hemen hiç bir şey netlik kazanmadığı için seçme bölgeleri ve duyurular kısmında malumat şimdilik bulunmamamktadır.

Önerilen Yazı
Türkiye Rapçisini Arıyor Ne Zaman Başlayacak?

Türkiye Rapçisini Arıyor Yarışması Başvurusu Nasıl Yapılır? yazımız ve bunun gibi sizi heyecanlandıracak, bilgilendirecek ve eğlendirecek yazılar, testler ve daha bir çok konuda ipuçlarını kaçırmak istemiyorsanız Bu Neymiş?‘te kalmaya devam edin. Yazılar, testler, listeler ve daha bir çok içerik Bu Neymiş?‘te!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Öğretme tutkusunu her alanda gösteren, araştırmacı ruhlu genç.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.