Yaay Nasıl Kayıt Olunur? – Yerli Sosyal Medya Uygulaması

Yerli sosyal medya uygulaması Yaay, Yaay Nasıl Üye Olunur, Yaay Üye Olma, Yaay Kayıt Olma, Yaay Kayıt, Yaay Üye, Yaay Üye Ol, Yaay Nasıl Kayıt Olunur vb. soruların cevabını bulabileceğiniz detaylı rehber sizlerle.

Yaay Nasıl Kayıt Olunur? - Yerli Sosyal Medya Uygulaması yazısının öne çıkarılan görseli

Daha önceden de sitede yer verdiğimiz yerli sosyal medya uygulaması Yaay artık Google Play Store ve App Store’da yayınlanmaya başladı. Uygulamanın yayın hayatına başlamasıyla birlikte uygulamayı kullanmayı düşünen kullanıcıların soruları da ortaya çıkmaya başladı. Bu soruların en başında da tabi ki yerli sosyal medya uygulaması Yaay’a nasıl üye olunur, Yaay nasıl kayıt olunur geliyor. Gelin Yaay’a nasıl kayıt olunur birlikte bakalım.


Yaay Nasıl Kayıt Olunur?

Uygulamayı Google Play Store‘dan ya da App Store‘dan indirdikten sonra, uygulamayı açıyoruz ve karşımıza Yaay’ın giriş ekranı çıkıyor. Kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra, açılan ekranda doldurmak zorunda olduğumuz 5 bölüm bulunuyor.

  • Ad Soyad
  • Kullanıcı Adı
  • Telefon Numarası
  • E-Posta Adresi
  • Şifre


Yaay’a Kayıt Olurken Dikkat Etmeniz Gerekenler

1- Kayıt olurken kullandığınız telefon numarası ile başka hesap açamazsınız.

Yaay’a kayıt olurken telefon numaranızı vermeniz zorunludur. Günlük hayatımızda kullandığımız diğer sosyal medya uygulamaları gibi telefon numarasını opsiyonel olarak tutmayan Yaay, bu hamleyi güvenlik anlamında önlem almak için yapmış olabilir.

2-  Kayıt olurken kullandığınız E-Posta adresi ile başka hesap açamazsınız.

Twitter, Instagram, Facebook vb. sosyal medya uygulamalarında da karşılaştığımız çok klasik bir kural olan “Kayıt olunurken kullanılan E-Posta adresi başka bir hesap açarken kullanılamaz” Yaay uygulamasında da uygulanıyor.

 


 

Yazı dolaşımı

Exit mobile version