1. Ana Sayfa
  2. İNTERNET
  3. Yaay Rozet Kazanma – Nasıl Rozet Kazanılır?

Yaay Rozet Kazanma – Nasıl Rozet Kazanılır?

Yerli sosyal medya uygulaması Yaay, Yaay rozet kazanma, Yaay rozet kasma, Yaay rozet hilesi, Yaay nasıl rozet kazanılır, vb. soruların cevabını bu soruda sizler için detaylı bir şekilde yanıtladık.

Yaay Rozet Kazanma? Nasıl Rozet Kazanılır? yazısının öne çıkarılan görseli

Türkiye’nin yerli sosyal medya uygulaması Yaay her geçen gün popülerliğini arttırıyor. Sitemizde de sıkça yer verdiğimiz Yaay ile alakalı bugün ki konumuz ise, Yaay Rozet Kazanma. Rozet sistemi duyurulan ve bu sistemle birlikte kullanıcılara avantajlar sunacağını söyleyen uygulama yapımcıları, rozet kazanma yöntemleri hakkında ise herhangi bir bilgi vermedi. Bu Neymiş olarak sizler için hazırladığımız Rozet Kazanma Rehberini inceleyerek, rozet kazanıp avantajlardan faydalanan ilk kişilerden olabilirsiniz. Gelin birlikte Yaay Rozet Kazanma Nasıl Yapılır?, Yaay Nasıl Rozet Kazanılır? gibi soruların cevabı olacak Yaay Rozet Kazanma Taktiklerine bakalım.


1- Yaay Rozet Kazanma dan Önce Bilmeniz Gerekenler!

Yaay Rozet Kazanma

Yaay’ın yayın hayatına başlamasıyla birlikte üyelerine sunduğu özellikleri de ortaya çıktı. Diğer sosyal medya platformlarında farklı olarak rozet sistemi kullanan Yaay uygulaması bu özelliğiyle birlikte uygulamayı kullanan kullanıcıları ödüllendirmeyi ve ayrıcalıklar sunmayı düşünüyor. Uygulama yapımcılarının rozet sistemi hakkında söyledikleri ise: “Kullanıcılar paylaşımlarıyla puan toplayabilecek ve topladıkları puanlar ile birlikte de Yaay üzerinden rozet kazanıp ilerleyen dönemlerde Yaay uygulamasında ki kampanyalardan faydalanabilecekler.” şeklinde.

Henüz daha yeni açılmış bir platform olan Yaay, tabii ki açıldığı tarihten itibaren uygulamayı kullanan üyelere öncelik sağlayacaktır. Birazdan bahsedeceğim puan sistemi belki ilerleyen zamanlarda ilk başta kayıt olan kullanıcılar için çok büyük avantaj sağlamış olacak. Yaay’da avantajlar nasıl sağlanır, kullanıcıya nasıl bir hissiyat oluşturur bunu uygulamanın yapımcıları dışında ki insanların tahmin etmesi, bilme imkanı pek yok gibi. Ama şunu bilmekte fayda var, yeni kurulan ve ses getirme potansiyeli olan sosyal medya mecralarının ilk üyelerinden biri olmak her zaman avantajdır.

Eğer, yerli sosyal medya uygulaması Yaay‘a nasıl kayıt olacağınızı bilmiyorsanız, Yaay Nasıl Kayıt Olunur? yazımıza tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Önerilen Yazı
Yaay Nasıl Kayıt Olunur? – Yerli Sosyal Medya Uygulaması

2- Puanınızı Arttırmaya Çalışın!

Yaay Rozet Kazanma, Rozet Nasıl Kazanılır?

Yukarıda da bahsettiğim gibi Yaay uygulamasında diğer sosyal medya platformlarından farklı olarak puan ve rozet sistemi kullanılmakta. Puan kasmak, rozet kazanma yolunda ki en önemli basamak. Puan sistemi hakkında uygulamanın yapımcıları herhangi bir bilgi vermese de 1-2 günlük deneyimler sonucunda puan arttırmanız için sizlere faydası olacağını düşündüğümüz bir rehber oluşturduk. Ayrıca paylaşmış olduğumuz rehberin içerisinde de Yaay’ın puan sisteminde hangi etkileşimin kaç puan verdiği gibi bilgiler içeren faydalı bir tablo da ekledik. Rozet kazanma aşamasında size çok fazla faydası olacak Yaay Puan Kasma – Yaay Nasıl Puan Kazanılır? yazısının incelemeyi sakın unutmayın.

Önerilen Yazı
Yaay Puan Kasma – Yaay Nasıl Puan Kazanılır?

3- Takipçi Sayınızı Arttırmaya Özen Gösterin!

Yaay Takipçi Arttırma Yöntemleri

Yaay Rozet Kazanma için puan, puan içinse takipçi olmazsa olmazdır. Yaay’da puan kazanma biçimleri; gönderilerinizin beğenilmesi, gönderilerinizin alıntılanması, gönderilerinize yorum gelmesi vb. şekilde olduğu için takipçisiz puan kazanmak tahmin edebileceğiniz gibi zor. E puanlarımızı arttıramazsak nasıl rozet kazanabiliriz? Elbetteki kazanmayız. Çünkü bir sonra ki maddede paylaşacağım tabloda da göreceksiniz ki her rozetin bir puan aralığı var ve puansız rozet elde etmek tam anlamıyla imkansız. Peki nasıl takipçi kazanırım diyorsanız, sizler için hazırladığımız Yaay Takipçi Arttırma rehberini inceleyerek hızlı bir şekilde takipçi sayınızı arttırabilir rahatça puan arttırarak yakında kullanıcılara sunulacak avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Yaay Takipçi Arttırma – Nasıl Takipçi Arttırılır?

4- Yaay’da Kaç Tane Rozet Var? Rozetler Kaç Puan?

Yaay Rozet Sistemi

Yaay uygulamasında şuan için 5 adet rozet bulunmaktadır. Bu rozetlerin değer sıralaması 5’ten 1’e doğrudur. En kolay alabileceğiniz rozet 5 numaralı rozetken, en zor alabileceğiniz ve en değerli olan rozet 1 numaralı rozettir. Görselde de görmüş olduğunuz gibi hangi rozetin kaç puanla alındığını sizler için inceledik ve bir tablo haline dönüştürdük. 24 Saatte bir güncellenen Yaay puanınıza bakarak bir sonra ki rozeti kazanmaya ne kadar yakın olup olmadığınızı bu sayede kolayca öğrenebilirsiniz.


Yaay Rozet Kazanma için son ipucu ise Yaay uygulamasını daha etkili ve verimli kullanmak isteyenler için… Bu Neymiş‘te sizlerle sürekli olarak bu platformun kullanımı, incelikleri, ipuçları hakkında sürekli olarak paylaşım yapıyor olacağız. İsterseniz sayfanın en aşağısına kaydırıp sağ altta bulunan e-posta bültenine abone olarak isterseniz de bizi Google News‘ten de takip ederek yeni paylaşılacak olan bilgilerden anında haberdar olabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Türk Telekom’un Yerli Sosyal Medya Uygulaması Yaay

Sağlıcakla kalın, Bu Neymiş’ten kopmayın :)

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Çok küçük yaşlarda bilgisayarla tanışmış ve tanıştığı andan itibaren internet platformunda fark yaratmaya çalışan genç, dinamik ve bir o kadar çaylak blogger.

Yorum Yap