Youtube Premium Nedir?

Youtube Premium nedir, Youtube Premium özellikleri, Youtube Music nedir vb. aklınıza takılan bir çok sorunun cevabı bu yazıda sizlerle.

Youtube Premium Nedir?
+ - 1

Youtube geçtiğimiz yıllarda Premium adında yeni servisinin duyurusunu yaptı. Birçok kullanıcının oldukça işine yarayacak olan Premium birçok özelliği de beraberinde getirmiş durumda. Youtube’u akıllı televizyon ve telefonlardan kullanan kişilerin için oldukça yarayacak olan bu servis geçtiğimiz yıl gibi bu yılın da en çok merak edilenidir. Bu nedenle bu yazımız içerisinde Youtube Premium hakkında merak edilenleri dile getirmeye çalıştık.

Youtube bugün dünyanın en çok ziyaret edilen ikinci internet sitesidir. Her gün milyarlarca kişinin girdiği bu platformdan ekstre bir gelir elde etmek isteyen Google ücretli üyelik sistemine hayat verdi. Youtube Premium servisini kullanan kullanıcılar bundan sonra videoları reklamsız izleyecek, videoları arka planda oynatabilecek, videoları internet olmadan da izleyebilecek. Aynı zamanda Youtube Music de kullanabilen Premium kullanıcıları müzikleri telefonların arka planında müzikleri dinleyebildiği gibi cihazlarına indirebilecekler.

Youtube Premium Neler Sunuyor?

Bugün 1 saatlik bir Youtube videosuna girdiğinizde en az 30 tane reklam bulunduğunu göreceksiniz. Her 3 dakikada bir çıkan reklamlar canınızı sıkacak, video izleme zevkinizi kıracaktır. Youtube Premium ile artık bu soruna son verebilirsiniz. Premium servisine geçen kişiler videolarda asla reklam görmüyor. Bununla beraber videoları cihazlarınıza 720P kalitede indirebilir ya da internet olmadan oynatabilirsiniz.

İnternet olmadan videoları izleme özelliği dahi Premium almak için yeterlidir. Youtube kullanıcıları Premium servisini daha çok arka planda oynatma özelliğinden dolayı tercih etmektedir. Akıllı telefonunuzun ekranı kapalı olsa bile açtığınız video oynamaya devam etmektedir. Youtube üzerinden müzik dinleyen kişiler için bu özellik bir nimettir. Standart bir Youtube kullanıcısı için imkansız olan birçok şey Premium kullanıcılarına sınırsız bir şekilde sunuluyor.

Önerilen Yazı
YouTube Tarihinin En Çok Dislike Alan 10 Videosu

Youtube Music Nedir?

Premium alan kişiler genelde bu hizmeti Youtube Music kullanmak için almaktadır. Gelişmiş özelliklere sahip Youtube Music dışarıdan bakıldığında Spotify’a büyük oranda benzemektedir. Bu uygulama üzerinden Youtube’da bulunan tüm müzikleri reklamsız olarak dinleyebilirsiniz.

Youtube Music üzerinden müzikleri akıllı telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz. Buna ek olarak müzikleri internet olmadan açabilirsiniz. Aynı zamanda kendinize bir oynatma listesi oluşturup bu listeyi 30 gün boyunca da saklayabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Müzik Denince Akla Gelen En Popüler Uygulamalar

Yorum Yap