İlginizi Çekebilir

YouTube Tarihinin En Çok Dislike Alan 10 Videosu

YouTube'da en çok dislike alan videolar, YouTube'da en sevilmeyen videolar. YouTube tarihinin garip videoları.


+ - 1

2 Milyar kullanıcı ile en çok kullanıcıya sahip platform olan YouTube, içeriğinde milyonlarca video ile hayatımızın bir parçası oldu. Eğitici, eğlendirici ve rahatlatıcı pek çok videoyu keyifle izliyoruz. Peki ya sevmediğimiz videolar? Gelin beraber YouTube tarihinin en çok dislike alan videolarını inceleyelim.

YouTube Rewind 2018: Everyone Controls Rewind

YouTube’un her sene yayınladığı o yılın trendleri videolarında 2018’de yayınladığı video tam bir hayal kırıklığı yaşatmştı. Video tamı tamına 17 milyon dislike alarak zirveye oturdu.

Justin Bieber – Baby ft. Ludacris

Bir zamanlar pek çok genç kızın sevgilisi olan Justin Bieber, Baby şarkısı ile yıldızını yükseltmiş olsada video bir o kadar da dislike aldı. Video 11 milyon dislike alarak listede ikinci sıraya girdi.

YouTube Rewind 2019: For the Record

2018 yılında ki fiyasko video ile büyük tepki toplayan YouTube, hatasını 2019 Rewind videosu ile düzeltmeye çalışsada yine bunu başaramaz. Video 8.8 milyon dislike alarak üçüncü sırada yerini aldı.

Can This Video Get 1 million Dislikes – PewDiePie

Sırada en büyük kanala sahip olan PewDiePie’ın  “Bu video 1 milyon dislike alabilir mi?” isimli videosunda. Video amacına ulaşmış ve 4.6 milyon dislike alarak listede dördüncü sıraya girdi.

Luis Fonsi – Despacito ft. Daddy Yankee

3.5 milyar izlenmeye sahip olan bu şarkı yaz aylarının vazgeçilmezi olarak kaldı. Video piyasayı sallamasıyla birlikte 4.4 milyon dislike, 37 milyon like aldığı. Gölgede kalan bu dislike sayısı ile listemizde beşinci sıraya girdi.

Official Call of Duty: Infinite Warfare Reveal Trailer

Listemiz de sırada çıkardığı uzay konulu oyunlar ile kullanıcılarını bi hayli canını sıkmış olan Activision’un piyasaya sürdüğü Call of Duty İnfinite War’da. Video konusu uzayda geçtiği için 3.8 milyon dislike alarak altıncı sırada yerini aldı.

Rebecca Black – Friday

Piyasaya çıktığı tarihte ortalığı kavuran bu şarkı, anlamsız sözleri ve şarkıyı seslendiren kişinin kötü sesi sebebiyle dislike yağmuruna tutuldu. Video 3.7 milyon dislike alarak listemizde yedinci sırada yer alıyor.

James Charles – tati

2) James Charles - tati

Yurt dışında günlerce konuşulan James Charles ve Tati olayı, James Charles’in “tati” isimli yüklediği video ile farklı bir boyuta gelmişti. Video daha sonra silinmesine rağmen 3.2 milyon dislike alarak listede yedinci sırada yerini aldı.

Bibi H – How it is ( wap bap … )

Almanya da yaşayan Bibi H isimli YouTuber yayınladığı bu şarkı ile adeta linç yedi ve yayınlandığı vakitten bu yana dislike almaya devam etti. Video 3.1 milyon dislike alarak dokuzuncu sırada yerini aldı.

Cortando O Botao Do YoTube – Aruan Felix

Brezilyalı bir YouTuber 100 bin abone olduktan sonra kendisine gönderilen gümüş butonu kırmaya çalışarak bir video yükledi. Video 2.6 milyon dislike alarak listemizde onuncu sırada yerini alıyor.

 

Yorum Yap